Biuletyn Informacji Publicznej
Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Jaśle

      Co to jest?

 

Zapraszamy na nową stronę Komendy Powiatowej PSP w Jaśle pod adresem: www.kppspjaslo.pl

             

Szukaj w tym dziale:

Stan kontroli zarządczej w 2017 roku.

 

 

W dniu 15 grudnia 2017r. na terenie obiektu sali sportowej Szkoły Podstawowej nr 2 w Jaśle odbył się turniej finałowy XIX Mistrzostw Województwa Podkarpackiego Strażaków PSP w Piłce Siatkowej.

W dniu 8 grudnia br. Jednostka Ratowniczo Gaśnicza PSP w Jaśle przeprowadziła ćwiczenia dla sił i środków krajowego systemu ratowniczo gaśniczego w ramach przygotowania do działań związanych z zagrożeniami występującymi podczas okresu zimowego.

 

 

Już po raz dziesiąty druhowie z ochotniczych straży pożarnych oraz młodzieżowych drużyn pożarniczych wzięli udział w powiatowych zawodach sportowo-pożarniczych. Do rywalizacji przystąpiły zwycięskie jednostki wyłonione wcześniej w eliminacjach gminnych. Gospodarzem tegorocznej imprezy był Osiek Jasielski, gdzie na miejscowym stadionie sportowym przeprowadzono dwie konkurencje sprawnościowe: bieg sztafetowy oraz rozwinięcie bojowe.

Stan kontroli zarządczej w 2016 roku.

Kontrola 2016

Zgodnie z aktualnym brzmieniem art. 267 ust. 1 ustawy z dnia 27 kwietnia 2001 r. Prawo ochrony środowiska (Dz. U. z 2013 r. poz. 1232, z późn. zm.), Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Jaśle podaje informacje dotyczące zakładów zwiększonego ryzyka.

 

Informacja ZZR

Oświadczenie o stanie kontroli zarządczej za 2015 rok.

Komenda Powiatowa PSP w Jaśle ogłasza nabór do służby przygotowawczej w Państwowej Straży Pożarnej.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami: NABÓR DO SŁUŻBY W PSP

Owiadczenie o stanie kontroli zarządczej za 2014 rok.

Oswiadczenie o stanie kontroli zarzadczej za 2014.pdf